ComeOn Group Esports ბაზარზე შესასვლელად Astralis-თან ერთიანდება
შესაბამისად, ComeOn Group-ის ფლაგმანი ბრენდი, ComeOn!, Astralis-ის ახალი გლობალური პარტნიორი გახდება და გამოიყენებს ლიცენზიებს ძირითად ევროპულ ბაზრებზე.
Astralis-ის კომერციული დირექტორი, მადს რასმუსენი, აღნიშნავს: „სიამაყით წარმოგიდგენთ ComeOn!-ს, ჩვენს ახალ გლობალურ პარტნიორს. ეს პარტნიორობა Astralis-ისთვის უდიდესი მნიშვნელობისაა როგორც ორგანიზაციული, ისე ბიზნესის განვითარების კუთხით. მოუთმენლად ველით თანამშრომლობის პერიოდს, სადაც ComeOn! შეძლებს ჩვენს გულშემატკივრებთან ურთიერთობის დამყარებას და ხაზს გაუსვამს უსაფრთხო და პასუხისმგებლიანი თამაშებისადმი ჩვენს მტკიცე ვალდებულებას."
„ჩვენ ComeOn Group-თან ხანგრძლივი და ძალიან პოზიტიური პროცესი გავიარეთ. გადამწყვეტი ფაქტორი ჩვენი გადაწყვეტილებისთვის იყო ის, რომ მათ ევროპული ლიცენზია აქვთ ჩვენს ყველა ძირითად ბაზარზე, მათ შორის დანიაში.”
ComeOn Group-ის აღმასრულებელი დირექტორი, იურგენ რეუტერი, აღნიშნავს, რომ ეს პარტნიორობა კიდევ უფრო გააძლიერებს კომპანიის პოზიციებს Esport სექტორში და განსაკუთრებულ ინტერესს გამოიწვევს ფირმის აუდიტორიაში.
მან ასევე აღნიშნა: „ჩვენ ძალიან მოხარულები ვართ, რომ Astralis-თან ვთანამშრომლობთ. ეს პარტნიორობა არა მხოლოდ გვაძლევს შესაძლებლობას, წარმოვაჩინოთ ჩვენი ინოვაციური Sportsbook პლატფორმა, არამედ კიდევ უფრო აძლიერებს ჩვენს კავშირებს Esport-ის საზოგადოებასთან.“
„ეს პარტნიორობა ხაზს უსვამს ჩვენს ყურადღებას ლოკალიზაციასა და პერსონალიზაციაზე. Astralis-თან ერთად ჩვენ შეგვიძლია შევქმნათ უნიკალური გამოცდილება, რომელიც ჩვენს მოთამაშეებთან ჰარმონიაში იქნება და კიდევ უფრო გაამდიდრებს გასართობი შინაარსის ხარისხს კონკურენტული თამაშების სფეროში.“

ComeOn Group Teams Up With Astralis to Enter Esports Market
ComeOn Group has announced a new partnership with Danish esports organisation Astralis, which will commence in January 2025.
Through the deal, ComeOn Group’s flagship brand ComeOn! will become Astralis’ new global partner, utilising its string of licences across key European markets.
Mads Rasmussen, Commercial Director at Astralis, said: “We are proud to present ComeOn! as our new global partner. This partnership holds great significance for Astralis both as an organisation and as a business, and we look forward to bringing the agreement to life in ways that engage our fanbase while emphasising a strong commitment to safe and responsible gaming.
“We have undergone a long and very positive process with ComeOn Group, and the fact that they are European-based with licenses in all our key markets, including Denmark, has been a decisive factor in our decision.
“Astralis fans, both in Denmark and internationally, can look forward to an innovative new digital activation, which promises to deliver an exciting and engaging experience.”
According to ComeOn Group’s CEO, Juergen Reutter, the collaboration will further strengthen the igaming operator’s presence in the esports sector and is of great interest to the firm’s audiences.
He added: “We are very excited to team up with Astralis as this collaboration not only allows us to showcase our innovative Sportsbook platform but also strengthens our ties to the esports community.
“This partnership is also a testament to our localisation and personalisation focus and by working together with Astralis, we can deliver unique experiences that resonate with our players and elevate the entertainment experience around competitive gaming.”